PFR

Oferty

W naszej ofercie znajduje się też organizacja różnych imprez.

Wesela

Restauracja Kawiarnia Parkowa - wesela

Szczególnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka jest ślub. Marzeniem każdej młodej pary jest, ażeby ten wyjątkowy, pełen uroku dzień na długo pozostał w pamięci wszystkich uczestników tej uroczystości. Mając na względzie ten szczególny moment proponujemy Państwu zorganizowanie przyjęcia weselnego w restauracji Kawiarnia Parkowa. Czytaj więcej

Bankiety

Kawiarnia Parkowa Jasło - bankiety

Bankiet to przyjęcie o charakterze oficjalnym. Na to przyjęcie mogą przybyć tylko osoby zaproszone. Każda osoba powinna mieć wyznaczone miejsce przy stole. Jeśli na bankiecie jest gość honorowy, to powinien mieć specjalne, widoczne miejsce. W naszej restauracji zapewniamy wysokiej jakości obsługę oraz bagate menu, które możemy przygotować zgodnie z życzeniem klienta.

Komunie

kawiarnia Parkowa Jasło - komunie

Pierwsza Komunia Święta to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu katolika, które obchodzone jest bardzo uroczyście w gronie najbliższej rodziny i przyjaciół. Proponujemy aby przyjęcie komunijne odbyło się w Kawiarni Parkowa gdzie zapenimy odpowiednią atmosferę tak aby wszyscy poczuli się jak w domu. W naszym menu znajdą się: tort, obidad komunijny, desery oraz zimne przekąski odpowiednie dla tego typu uroczystości.

Chrzciny

Restauracja Kawiarnia Parkowa - chrzciny

Chrzest jest wyjątkowym dniem dla rodziców i ich dziecka. Warto ,aby był on niezapomnianym przeżyciem i ,aby w tym dniu żadne nieprzewidziane sytuacje nie zakłóciły radości z przeżywanego dnia. Tak jak podczas organizowania przyjęcia komunijnego tak również podczas organizacji chrzcin zapewniamy miłą atmosferę, profesjonalną obsługe i bogate menu.

Imprezy biznesowe

Kawiarnia Parkowa Jasło - imprezy biznesowe

Imprezy biznesowe wydarzenie zainicjowane przez dowolną organizację, czy firmę w celu spotkania i wymiany poglądów, rozpowszechnienia informacji, otwarcia dyskusji lub przekazania w określonym środowisku opinii na temat konkretnego problemu albo zagadnienia. Najlejpszym miejscem dla tego typu imprez jest właśnie Kawiarnia Parkowa

Catering

Kawiarnia Parkowa Jasło - catering

Od wielu lat przygotowujemy pyszny i zdrowy catering dla żłobków, przedszkoli i szkół. Mamy doświadczenie w gotowaniu dla najmłodszych! Zapraszamy do kontaktu.

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu zapewnienia komfortu podczas przeglądania strony KAWIARNIA PARKOWA oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu plików cookies.
Zamknij