Aktualności

Oliwia Skiba - akcja charytatywna
Damski
punkt widzenia V – In vino veritas połączone z akcją charytatywną na rzecz Oliwii Skiby

Damski punkt widzenia V – In vino veritas połączone z akcją charytatywną na rzecz Oliwii Skiby

Spotkania są organizowane od 2010 roku. Dzięki nim, udało się pomóc innym potrzebującym osobom, spełnić ich marzenia. Ewelina Wójcik uległa w 2007 roku wypadkowi podczas ćwiczeń ratowniczych. Zbierane pieniądze były przeznaczone na operację nóg w szwajcarskiej klinice Kantonspital Liestal. Beata Pitera ze względu na swoją chorobę – zanik mięśni, nie może się samodzielnie poruszać. Zebrane pieniądze były przeznaczone na zakup wózka elektronicznego. Pomoc również otrzymała Patrycja Ryznar z Przeworska, u której lekarze w Polsce postawili błędną diagnozę. Dopiero przeprowadzone badania w Niemczech wykazały, że dziewczynka ma glejaka wielopostaciowego, a nie szyszyniaka zarodkowego. Leczenie Patrycji liczono w tysiącach euro.

Zebrane środki podczas drugiego spotkania z cyklu „ Damski punkt widzenia” zostały przekazane na konto Domu Dziecka w Wolicy. – Te pieniądze zostaną przeznaczone na kurs tańca i karate. Ale dzieci muszą spełnić pewne warunki, czyli mieć m. in. dobre stopnie w szkole. Te zajęcia to forma nagrody – mówiła wówczas dyrektor Renata Pięta.

1 % podatku – podziel się z Oliwią

Już niebawem bo 16 marca o godzinie 19. odbędzie się V spotkanie pt. „In vino veritas”. O historii wina opowie dr Ewa Kurek oraz Elwira Szpak, właścicielka winnicy „Jasiel”. Wolne datki będą zbierane na rehabilitację pięcioletniej Oliwii Skiby cierpiącej na dystrofię mięśniową. Specjalistyczne leczenie pozwoli na uniknięcie wystąpienia przykurczy. Już dziś możesz wesprzeć Oliwię przekazując jej 1 % podatku.

– Jestem usatysfakcjonowana tym, że „Damski punkt widzenia” cieszy się dużym powodzeniem. Zapraszam wszystkie kobiety z pomysłami do współpracy – podkreśliła Danuta Więcek, współwłaścicielka restauracji „Parkowa”.

Jeżeli są osoby, które chcą pomóc, mogą dokonać wpłat na subkonto Fundacji Dzieciom – „Zdążyć z Pomocą” na numer konta Banku Pekao S.A. Oddział 1 w Warszawie: 41 1240 1037 1111 0010 1321 9362 z dopiskiem : 9671 SKIBA OLIWIA.

Panie zainteresowane spotkaniem z cyklu „Damski punkt widzenia” pt. „In vino veritas”, które odbędzie się 16 marca o godz. 19. w restauracji „Parkowa”, proszone są potwierdzenie przybycia dzwoniąc pod numer: 13 44 634 05 do 12 marca. Zaproszenia są do odebrania w restauracji.

W kwietniu odbędzie się spotkanie specjalnie przygotowane dla przyszłych pań młodych. Zdradzamy, że zostanie przeprowadzona prezentacja fryzur ślubnych wykonanych przez fryzjerki ze Studia 04, ale to nie wszystko. Organizatorzy szykują ciekawe niespodzianki.

Sprawdź

inne aktualności

KAT: Aktualności

Pierwsze spotkanie z cyklu „Damski punkt widzenia” odbyło się 6 marca 2010 roku. Pomysł zrodził się na zawodach narciarskich o puchar burmistrza Jasła w Chyrowej. Siedząc przy stoliku ze znajomymi padła propozycja, aby zorganizować takie spotkanie w w restauracji „Kawiarnia Parkowa”. Są to imprezy tylko dla pań na których zaproszeni goście będą mogli nie tylko […]

KAT: Aktualności

„Zmiany urody kobiet na przestrzeni dziejów” – pod takim hasłem 8. października w Restauracji Parkowa odbył się II Damski Punkt Widzenia. Był dobrą okazją do spotkania się i zagłębienia w historię zmian, jakie zaszły u płci pięknej. Spotkanie blisko 50-ciu kobiet oparło się na trzech wykładach. Pierwszy z nich wygłosiła mgr Hanna Wajda-Lawera, tym samym […]

KAT: Aktualności

Za nami trzecie spotkanie z cyklu „Damski punkt widzenia”, któremu tradycyjnie już towarzyszyła akcja charytatywna. Pieniądze zbierano na leczenie dla 2-letniej Patrycji Ryznar z Przeworska, której historię prezentowaliśmy już na łamach naszej strony. Tym razem panie spotkały się w Restauracji Kawiarnia Parkowa, aby porozmawiać o społecznych aspektach zdrowia. Wykład na temat prawidłowego odżywiania wygłosiła dr […]

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu zapewnienia komfortu podczas przeglądania strony KAWIARNIA PARKOWA oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu plików cookies.
Zamknij