Aktualności

spotkanie kobiet w restauracji Kawiarnia Parkowa w Jaśle
Damski
punkt widzenia 1

Damski punkt widzenia 1

Pierwsze spotkanie z cyklu „Damski punkt widzenia” odbyło się 6 marca 2010 roku. Pomysł zrodził się na zawodach narciarskich o puchar burmistrza Jasła w Chyrowej. Siedząc przy stoliku ze znajomymi padła propozycja, aby zorganizować takie spotkanie w w restauracji „Kawiarnia Parkowa”. Są to imprezy tylko dla pań na których zaproszeni goście będą mogli nie tylko się spotkać i porozmawiać, ale także poobcować z poezją, a przede wszystkim wspomóc finansowo różne akcje charytatywne.

Wywiad z panią Danutą Więcek na temat cyklu spotkań „Damski punkt widzenia”

I Damski punkt widzenia

Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi Zamiejscowy Ośrodek Dydaktyczny w Jaśle oraz „Kawiarnia Parkowa” zorganizowały dla mieszkanek Jasła spotkanie z cyklu „Damski punkt widzenia”, które odbyło się 6 marca 2010 w „Parkowej”.

Panie mogły nie tylko się spotkać i porozmawiać, ale także poobcować z poezją, a przede wszystkim wspomóc finansowo leczenie i rehabilitację Eweliny Wójcik. Gośćmi specjalnymi wieczoru byli siostra Dawida Ryll oraz dr Ewa Kurek, wykładowca m.in. w Akademii Humanistyczno-Ekonomicznej w Łodzi.
Ewelina Wójcik podczas ćwiczeń ratowniczych w maju 2007 roku uległa poważnemu wypadkowi. W czasie skoku z pokładu śmigłowca złamała obie nogi. Od tego czasu walczy o swoje zdrowie. Leczenie w Krośnie, Krakowie, Warszawie i Piekarach Śląskich, niestety nie przyniosło spodziewanych rezultatów, a zdaniem polskich ortopedów resztę życia może spędzić na wózku inwalidzkim. Pojawiła się jednak szansa na powrót do zdrowia – operacja w szwajcarskiej klinice Kantonspital Liestal, która kosztuje 120 tys. zł. To jednak przekracza możliwości finansowe Eweliny. Z pomocą ruszyli więc bliscy dziewczyny oraz Fundacja Świętego Mikołaja, która udostępniła jej konto. Każdy, kto chciałby pomóc Ewelinie Wójcik może przekazać 1% podatku na konto Fundacji Świętego Mikołaja (KRS: 0000126602) z dopiskiem „na leczenie i rehabilitację Eweliny Wójcik”.

Sprawdź

inne aktualności

KAT: Aktualności

Pierwsze spotkanie z cyklu „Damski punkt widzenia” odbyło się 6 marca 2010 roku. Pomysł zrodził się na zawodach narciarskich o puchar burmistrza Jasła w Chyrowej. Siedząc przy stoliku ze znajomymi padła propozycja, aby zorganizować takie spotkanie w w restauracji „Kawiarnia Parkowa”. Są to imprezy tylko dla pań na których zaproszeni goście będą mogli nie tylko […]

KAT: Aktualności

„Zmiany urody kobiet na przestrzeni dziejów” – pod takim hasłem 8. października w Restauracji Parkowa odbył się II Damski Punkt Widzenia. Był dobrą okazją do spotkania się i zagłębienia w historię zmian, jakie zaszły u płci pięknej. Spotkanie blisko 50-ciu kobiet oparło się na trzech wykładach. Pierwszy z nich wygłosiła mgr Hanna Wajda-Lawera, tym samym […]

KAT: Aktualności

Za nami trzecie spotkanie z cyklu „Damski punkt widzenia”, któremu tradycyjnie już towarzyszyła akcja charytatywna. Pieniądze zbierano na leczenie dla 2-letniej Patrycji Ryznar z Przeworska, której historię prezentowaliśmy już na łamach naszej strony. Tym razem panie spotkały się w Restauracji Kawiarnia Parkowa, aby porozmawiać o społecznych aspektach zdrowia. Wykład na temat prawidłowego odżywiania wygłosiła dr […]

Nasza strona internetowa wykorzystuje pliki cookies, w celu zapewnienia komfortu podczas przeglądania strony KAWIARNIA PARKOWA oraz podniesienia jakości oferowanych treści. Jeśli kontynuujesz przeglądanie naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki, przyjmujemy, że wyrażasz zgodę na użycie tych plików. Zawsze możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o użyciu plików cookies.
Zamknij